Usuwanie gniazd os, usuwanie gniazd szerszeni

Nikt ich nie lubi. Budzą strach i odrazę. Osy i szerszenie, bo o nich mowa śmiało wkraczają w nasz domowy mir, budując swoje gniazda na strychach, poddaszach, w budynkach gospodarczych i ogrodach. Jedno to ich obecność, a dwa to ich użądlenia, które mogą być bardzo niebezpieczne.

Zazwyczaj zlokalizowanie gniazda os lub gniazda szerszeni jest bardzo trudne, o ile nie jest umiejscowione bezpośrednio pod naszym dachem. Poza tym usuwanie gniazda na własną rękę może być bardzo niebezpieczne, gdyż rozwścieczone owady mogą przypuścić atak w obronie swojego domu.

Przyjęło się, że do usuwania intruzów, wzywa się straż pożarną. Ta jednak coraz bardziej niechętnie reaguje na tego typu wezwania.

Aby pozbyć się problemu os i szerszeni raz na zawsze, warto skorzystać z oferty specjalistycznej firmy. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Lokalizujemy gniazda szerszeni lub os, dobieramy odpowiednie środki do ich likwidacji, zachowując przy tym największe środki ostrożności. Po zakończonej pracy zabezpieczamy miejsce po usuniętym gnieździe tak, aby inne owady nie powróciły w to samo miejsce.

Usuwanie gniazd os i szerszeni nie jest rzeczą łatwą. Posiadamy niezbędne doświadczenie, sprzęt i środki, które pozwalają nam działać szybko i skutecznie.

Działamy na terenie podkarpacia i małopolski, obsługując klientów z miast takich jak Jasło, Krosno, Sanok, Przemyśl, Dębica, Rzeszów, Mielec, Nowy Sącz, Tarnów, Gorlice, Tuchów i innych.

Działamy błyskawicznie, zwykle usuwając gniazda os i szerszeni jeszcze w dniu zgłoszenia.

Masz problem z osami lub szerszeniami? Zadzwoń, a pomożemy Ci się ich pozbyć. Nie narażaj siebie i innych. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie za atrakcyjną cenę.