Co to jest dezynfekcja

Dezynfekcja to w dużym skrócie ma na celu eliminację w maksymalnym stopniu liczby drobnoustrojów na dezynfekowanej powierzchni, czy też usunięcie mikroorganizmów z różnego rodzaju produktów. Dezynfekcja opiera się na użyciu czynników chemicznych lub fizycznych. Nasza firma stosuje najwyższej jakości płyny do dezynfekcji powierzchni, które gwarantują wysoką skuteczność działania. Środek do dezynfekcji zawsze dobierany jest indywidualnie do każdego zlecenia. Podczas świadczenia usług zwracamy szczególną uwagę na rodzaj odkażanych powierzchni, stężenie i formulację czynnika, czas działania, temperaturę i wiele innych ważnych kwestii. Proces odkażania (dezynfekcji) przeprowadzamy również przy pomocy czynników fizycznych, a więc promieni UV oraz pary wodnej.

Profesjonalne usługi dezynfekcji Podkarpacie / Małopolska

Nasza firma posiada doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt do usuwania mikroorganizmów. Nasi klienci mogą liczyć na szybką i skuteczną usługę odkażania, a także fachowe doradztwo w zakresie prewencji. Poddajemy dezynfekcji zarówno małometrażowe pomieszczenia, meble, różnego rodzaju sprzęt i akcesoria, produkty, każdy rodzaj odzieży itd. Usługi dezynfekcji kierujemy także do firm, instytucji państwowych, operatorów galerii handlowych i innych obiektów wielkometrażowych. Sprawnie przeprowadzamy dezynfekcję biur, poczekalni, szkół i przedszkoli, gabinetów, pozbywając się drobnoustrojów z każdej powierzchni.

Działamy na terenie województwa podkarpackiego oraz małopolskiego. Obsługujemy klientów w miastach takich jak Tarnów, Nowy Sącz, Krynica Zdrój, Gorlice, Biecz, Jasło, Krosno, Sanok, Rzeszów, Dębica, Mielec i innych.

COVID-19

Aktualna sytuacja na świecie wymaga szczególnego podejścia do tematu dezynfekcji i higieny. Wszelkie działania mają na celu ochronę zdrowia i życia obywateli i zminimalizowanie ryzyka zakażenia korona wirusem. Podjęte środki ostrożności muszą być skuteczne i zdać egzamin w każdych okolicznościach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i mając na celu jak najlepszą ochronę przed wirusem i innymi zagrożeniami, prowadzimy wzmożone działania w zakresie dezynfekcji pomieszczeń, powierzchni i produktów. Możesz być pewien, że nasze środki są całkowicie bezpieczne, skuteczne w walce z wirusami, a czas działania naszej firmy jest zoptymalizowany do zlecenia. Potrzebujesz dezynfekcji? Zadzwoń teraz - 888 372 425.

Naszą specjalnością jest dezynfekcja mieszkań, biur, klatek schodowych, sklepów, poczekalni, restauracji, instytucji, szkół, żłobków, przedszkoli, stacji benzynowych.

Skuteczna dezynfekcja

Wysoka skuteczność naszych działań to skutek odpowiedniego podejścia do pracy. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny. Przed rozpoczęciem dezynfekcji dokładnie badamy odkażany teren, aby jak najlepiej dobrać środki chemiczne. Po zakończeniu prac, nasza firma stosuje sprawdzone metody kontroli czystości. Nasze działania to profesjonalizm poparty fachową wiedzą, doświadczeniem, specjalistyczny sprzęt i najlepsze produkty dezynfekujące. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

888-372-425