Kret - zwalczanie

Kiedy w ogrodzie pojawiają się charakterystyczne kopce to znak, że zadomowił się w nim kret. Krety stanowią nie lada problem dla osób posiadające zadbane ogrody, działki, warzywniaki, a także właścicieli boisk piłkarskich, czy pól golfowych. Warto wiedzieć, iż krety objęte są częściową ochroną, nie znaczy to jednak, że należy tolerować tego intruza na swoim terenie.

Skuteczne pozbycie się kreta nie jest wcale proste. Pracuje on niemal pół doby, drążać non stop tunele w ziemi. W dodatku nie zapada w sen zimowy, co oznacza, że jego działalność można zaobserwować także zimą.

Istnieją domowe sposoby na pozbycie się kreta, jednak rzadko wykazują one skuteczność. Najlepiej zaufać profesjonalnej firmie, która pozbędzie się kretów raz na zawsze.

Do zwalczania kretów stosuje się bezpieczne dla środowiska środki chemiczne, pułapki, lub odstraszacze. Walka z kretem jest zadaniem wieloetapowym. Stosować należy różne środki w zależności od sytuacji.

Usuwanie kreta

Zwalczanie kretów to nie jest łatwa sprawa. Przekonał się o tym każdy, kto choć raz próbował pozbyć się szkodnika na własną rękę. Korzystając z naszych usług, masz gwarancję efektu.

Do zadania przystępujemy niezwłocznie. Analizujemy sytuację, badamy teren, planujemy strategię. Zawsze staramy się działać jak najszybciej i jak najbezpieczniej. Dbamy także o to, aby krety przez długi czas nie pojawiły się na terenie naszego działania, dzięki czemu każdy klient może cieszyć się pięknym i zadbanym trawnikiem przez wiele sezonów.