Dezynsekcja

Zadzwoń i dowiedz się więcej 888-372-425

Owady potrafią być bardzo uciążliwe i bardzo często bez profesjonalnej pomocy ciężko sobie z nimi poradzić. Skuteczna dezynsekcja, czyli tępienie i usuwanie owadów to niekiedy jedyna droga ratunku. Nasza firma to profesjonalizm, doświadczenie i kompleksowość. Naszą specjalnością jest zwalczanie szkodliwych owadów. Od lat pomagamy naszym klientom pozbyć się z ich otoczenia natrętnych insektów, stosując skuteczne i nowoczesne metody.

Specjaliśći od zwalczania owadów

Usługi DDD świadczone przez naszą firmę są podparte doświadczeniem, fachową wiedzą i dobraniem optymalnych metod usuwania szkodników w tym również owadów. Eliminujemy wszystkie rodzaje "nieproszonych gości". Dezynsekcji poddajemy mieszkania i domy prywatne, firmy, instytucje państwowe, jednostki, galerie handlowe, duże i małe sklepy, kościoły i inne obiekty kultu religijnego. Usłudze podlega tępienie komarów, pluskwy domowej, os, szerszeni, wszy, much, karaluchów, mrówek, pająków itd. łącznie z usuwaniem ich gniazd, larw i jaj.

Dezynsekcja to skomplikowany proces, przed którym należy dokładnie rozpracować wroga. Przed wybraniem odpowiedniej metody rozpoznamy z jakim rodzajem szkodników mamy do czynienia, oszacujemy rozmiar "inwazji", aby optymalnie wybrać niezbędne do dezynsekcji środki, odpowiednio przygotujemy lokal do przeprowadzenia dezynsekcji, po czym przystąpimy do działania. W naszej pracy stosujemy najskuteczniejsze metody dezynsekcji, dobierając je do typu owadów, z którymi mamy do czynienia. Do zwalczania stosujemy najczęściej dezynsekcję opryskową i zamgławianie (w przypadku mieszkań, hal, magazynów, lokali użytkowych), czy usuwanie szkodliwych owadów przy pomocy żelu (tępienie szkodników typu mrówki, karaluchy). Staramy się tak łączyć metody, aby stosowane środki chemiczne były w jak największym stopniu wspierane, czy wręcz zastępowane w sytuacjach, kiedy jest to możliwe środkami fizycznymi, czy też biologicznymi i mechanicznymi.

Nie daj się owadom!

Owady potrafią uprzykrzyć nam życie. Są obecne w domach i mieszkaniach, w miejscach naszej pracy. Dodatkowo niektóre z nich mogą przenosić groźne choroby lub być wręcz niebezpieczne dla człowieka! Jeśli zwalczanie ich domowymi sposobami nie daje rezultatu, niezbędna jest profesjonalna dezynsekcja. Zaufaj nam i zacznij nowe życie bez towarzystwa insektów. Zajmujemy się dezynsekcją, ale naszą specjalnością jest również deratyzacja i dezynfekcja, czyli wszystkie usługi DDD. Przeprowadzimy zwalczanie pluskwy, much, komarów, os, szerszeni i innych owadów szybko i tanio z zastosowaniem nowoczesnych i skutecznych metod i środków. Nie daj się owadom! Zadzwoń teraz - 888 372 425.

Bardzo ważną rzeczą po naszej pracy jest odpowiednia profilaktyka, aby problem z owadami nie powrócił. Nasi specjaliści doradzą i podpowiedzą co robić, aby na przyszłość wystrzegać się powrotu niewygodnego problemu. Na nas możesz liczyć!

Dezynsekcja Podkarpacie / Małopolska

Teren działania naszej firmy obejmuje województwo podkarpackie i wschodnią część województwa małopolskiego. Jeśli potrzebujesz usług dezynsekcyjnych, jesteśmy do dyspozycji w takich miastach jak Jasło, Krosno, Brzozów, Sanok, Strzyżów, Dębica, Mielec, Rzeszów, Pilzno, Łańcut, Tarnów, Tuchów, Gorlice, Grybów, Biecz, Nowy Sącz, Stary Sącz, Krynica Zdrój i innych. Pomożemy w każdym, nawet najtrudniejszym przypadku.