Nornice - jak się ich skutecznie pozbyć z ogrodu?

Nornice to małe, niepozorne gryzonie, które potrafią wyrządzić wiele szkód w naszych ogrodach. Zjadają one nasiona, owoce, podgryzają korzenie i cebulki roślin, a nawet obgryzają korę młodych nasadzeń drzew. Aby skutecznie pozbyć się nornic z ogrodu, należy powziąć zdecydowane i szybkie kroki, aby nie narażać swojego zielonego przybytku na daleko idące szkody.

Nie jest łatwo pozbyć się nornic z ogrodu. Istnieją domowe sposoby walki z tymi gryzoniami, ale zazwyczaj są one albo nieskuteczne, albo pochłaniają zbyt wiele czasu i wysiłku.

Aby nornice przestały degradować ogród, najlepiej zwrócić się o pomoc do profesjonalnej firmy deratyzacyjnej. Korzystając z naszych usług mają Państwo pewność szybko przeprowadzonej deratyzacji, a co najważniejsze - skutecznej. Dysponujemy środkami takimi jak trutki, pasty, granulaty, kostki, czy płyny, które są szybkie i skuteczne w działaniu. Nasze preparaty aplikujemy do nor nornic lub korzystamy ze specjalnych stacji deratyzacyjnych.

Zwalczanie nornic przeprowadzamy zarówno w przypadku przydomowych ogrodów, jak również sadów, plantacji i innych upraw rolniczych. Warto wiedzieć, iż próby zwalczania nornic domowymi sposobami może nie tylko nie przynieść efektów, ale także w ogólnym rozrachunku być droższe, niż usługa profesjonalnej firmy, zajmującej się usuwaniem nornic.