Zwalczanie myszy

Myszy w domu to duży problem. Niechciani goście nie tylko sprawiają, że czujemy się dyskomfortowo we własnym mieszkaniu, ale także swoim zachowaniem, zapachem potrafią skutecznie uprzykrzyć życie, nie wspominając o szkodach, jakie mogą wyrządzić.Dlaczego myszy pojawiają się w naszych domach? Odpowiedź jest prosta. Mają w nich doskonałe miejsce do życia. Znajdą tutaj ciepłe i bezpieczne schronienie, a także masę pożywienia. Idealne warunki do egzystencji i rozrodu.

Jak się pozbyć myszy z domu?

Sposobów na pozbycie się intruzów z naszego domu jest wiele. Jedne są bardziej humanitarne, inne mniej, ale jak to zwykle bywa, tak i w tym przypadku warto zapobiegać, niż odczuwać później skutki zaniedbania.

Należy zatem zadbać o to, aby myszy nie miały jak dostać się do środka. Załatanie dziur w elewacji, poszyciu dachowym i innych miejsc, którędy mysz może wśliznąć się do domu to podstawa. Dbać należy także, aby w najbliższej okolicy budynku nie znajdowały się odpady, z których myszy mogłyby czerpać pożywienie. Ale myszy to nie tylko zmora budynków mieszkalnych, ale także (a może przede wszystkim) gospodarczych.

Tak więc podstawowa zasada wystrzegania się myszy w domu to stała kontrola stanu budynków i utrzymywanie czystości.

Warto wiedzieć, iż myszy nie lubią zapachu pewnych roślin i unikają ich z daleka. Aby więc zapobiegać dostaniu się do domu gryzoni, posadź w jego pobliżu miętę, oleander, dziki rumianek, czy dziewannę.

Innym sposobem na pozbycie się nietolerowanych “gości” może być… kot. Tak, tak dobry łowca skutecznie przepędzi myszy z okolic mieszkania, a kiedy już się w nim znajdą, załatwi sprawę “po swojemu”.

Popularne żywe łapki są skuteczne w przypadku pojedynczych myszy. Kiedy jednak przeczuwamy, iż nasze domostwo przeżywa ich inwazję, dobrze jest skorzystać z usług firmy deratyzacyjnej.

Posiadamy doświadczenie i niezbędne środki do pozbycia się myszy z domu i innych budynków zarówno w sposób humanitarny, jak i z wykorzystaniem środków fizycznych i chemicznych. Skutecznie pozbywamy się myszy z domów, sklepów, budynków użyteczności publicznej, szkół, zakładów pracy itp. Oferujemy szybkie pozbycie się myszy, wsparcie podczas procesu deratyzacji oraz niskie ceny. Zapraszamy do skorzystania z usług zwalczania myszy klientów z Jasła, Krosna, Sanoka, Rzeszowa, Dębicy, Gorlic, Nowego Sącza, Tarnowa. Pozbądź się myszy szybko i na długi czas.