Deratyzacja

Zadzwoń i dowiedz się więcej 888-372-425

Deratyzacja inaczej zwana odszczurzaniem to zwalczanie szczurów, myszy i innych najczęściej występujących i szkodliwych gryzoni, które polega na eliminowaniu ich występowania przy pomocy środków chemicznych (trutki), fizycznych lub biologicznych. Szczury i myszy to bardzo uciążliwe gryzonie, które oprócz wyrządzanych w gospodarstwie domowym, magazynach, czy firmach szkód, mogą także roznosić groźne dla zdrowia człowieka i zwierząt domowych choroby. Należy zatem bezwzględnie pozbyć się gryzoni ze swojego otoczenia. Deratyzacja, którą przeprowadza profesjonalna firma to najskuteczniejsza metoda pozbycia się "nieproszonych gości".

Deratyzacja - jak przebiega

Gryzonie to ogromne utrapienie. Te zwierzęta rozmnażają się bardzo szybko, więc ich populacja rośnie w zastraszającym tempie. W dodatku np. szczury są bardzo inteligentne i nie zawsze standardowe metody walki z nimi przynoszą oczekiwane efekty. Najpopularniejszym orężem do walki z przeciwnikiem jakim są szczury i myszy są trutki lub pułapki. Stosowanie ich na własną rękę może być jednak ryzykowne zwłaszcza, jeśli w najbliższym otoczeniu występują zwierzęta hodowlane lub domowe, a także w przypadku obecności małych dzieci. Aby zminimalizować ryzyko, warto zwalczanie gryzoni powierzyć specjalistom, którzy szybko i co najważniejsze skutecznie rozwiążą problem bez narażania innych zwierząt i ludzi.

Rozpoczynając proces eliminacji myszy i szczurów deratyzator powinien na początku zidentyfikować z którym z gryzoni ma do czynienia, następnie określić miejsca bytowania zwierząt i ich gniazda, a także ścieżki i szczuroszczelność budynku. W zależności od wybranej metody zwalczania gryzoni, pracownik firmy umiejętnie rozstawia pułapki, karmniki deratyzacyjne, lepy, chwytacze i inne. W zakresie usługi deratyzacji jest także utylizacja padłych szczurów, myszy i innych gryzoni, a także dezynfekcja i wyczyszczenie miejsc, w których zostały one odnalezione.

Deratyzacja to nie wszystko. Bardzo ważna jest także późniejsza profilaktyka, aby po jakimś czasie nie gościć ponownie szkodników pod swoim dachem. Na czym ona polega szczegółowo wytłumaczy nasz pracownik, udzielając wszelkich niezbędnych informacji

Deratyzacja podkarpackie / małopolska

Świadczymy usługi deratyzacji na terenie województwa podkarpackiego oraz małopolskiego, w szczególności w miastach (Jasło, Krosno, Rzeszów, Dębica, Mielec, Sanok, Brzozów, Strzyżów, Pilzno, Tarnów, Tuchów, Nowy Sącz, Stary Sącz, Biecz, Gorlice, Krynica Zdrój). Aby deratyzacja była skuteczna niezbędne jest doświadczenie i odpowiednio dobrane i zastosowane środki walki ze szkodnikami. Korzystając z naszych usług, mają Państwo pewność skuteczności i niskiej ceny. Nasze usługi deratyzacji obejmują następujące gryzonie: myszy, szczury, kuny, nornice, krety. Na życzenie klienta możliwe jest odławianie żywych szkodników i ich usuwanie z miejsca, gdzie przeprowadzana jest deratyzacja. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących naszych usług, prosimy o kontakt.